Goede start Quinto dames 1

Goede start Quinto

Vrijdag 28 september speelden de Quintodames de allereerste wedstrijd van het seizoen thuis tegen Captains Kangeroes dames 2. De dames begonnen met een kleine achterstand (1-3), maar liepen daarna volledig over de tegenpartij heen en wonnen de set gemakkelijk met 25-8. De tweede set zakte het spel van de Westerborkers weg, af en toe slordig spel, maar de dames wisten de set naar zich toe te trekken en wonnen deze met 25-18. De derde set leek het tij gekeerd. De dames hadden grote moeite met de service waardoor er niet kon worden aangevallen, veel onnodige fouten werden gemaakt waardoor de dames uit Hardenberg een grote voorsprong bereikten. Dit bleken de Westerborkers niet meer op te kunnen lossen en de dames gaven de set weg; 16-25.
De vierde set waren de dames gebrand op revanche en werd er door het verzorgde spel met af en toe prachtige aanvallen, goed verdedigend werk en maar liefst 3 aces gewonnen met 25-12.
Aanstaande vrijdag ontvangen de Quintodames Emmen’95. De wedstrijd begint om 21 uur in de Borkerkoel.


Comments are Closed